רשת ספריות פתח תקוה רישום לספרייה
Home
עמוד הבית
חיפוש בקטלוג
תוצאות חיפוש אחרון
שעות פתיחה
המנוי שלי
חיפושים קודמים
סל מועדפים
שאל את הצוות
רישום לספרייה

זמני פתיחת מנוי ברשת הספריות העירוניות פתח-תקווה: בימי חול עד השעה 18:00 בלבד וביום ו   עד   השעה 11:00 !

הפריטים הנחוצים לפתיחת כרטיס מנוי ברשת הספריות פ"ת הם:

תצלום ת.ז בצירוף ספח כתובת המגורים ומספר הנפשות במשפחה.

הרישום לספריה מותנה בקריאה והסכמה לכללי תקנון הספריה. ההסכמה לכללי התקנון מתבצעת באמצעות חתימה דיגיטאלית.

תקנון קוראים רשת הספריות העירוניות פתח תקווה

* הספרייה פתוחה לתושבי פתח תקווה להשאלת ספרי קריאה, ולכל הציבור, למטרות עיון ולימוד. בעת ההרשמה יש לחתום על תקנון הספרייה ולאשר בכך את הסכמתכם לתנאי ההשאלה (מנויים ותיקים וחדשים).

* התנהגות בספרייה- יש למלא אחר הוראות הספרניות/ים, אין להיכנס לספרייה עם אוכל/שתייה (כולל מים). אין לעשן בספרייה. יש לשמור על השקט והניקיון. בגמר העיון בספרים, יש להחזירם לעגלות (ולא למדף). אין להשאיר ספרים על השולחנות. הקורא אחראי לשלמות הספר, תקינותו וניקיונו.

* הקוראים מתבקשים להשגיח על ילדיהם הקטנים ולא להניח להם "לשחק" עם הספרים.

* השאלת ספרים קורא זכאי לשאול ספרים בספרייה אחת בלבד (קוראים המבקשים לקרוא בנוסף בשפות צרפתית או רוסית) יוכלו לפתוח מנוי נוסף בספרייה בה מצויים ספרים בשפות הנ"ל.

* על הקורא להודיע  לספרן  על שינויים בכתובתו ובמספר הטלפון שלו.    קורא אשר יאבד את כרטיס הספרייה, יחויב  בתשלום        (10 ₪ ) עבור הנפקת כרטיס חדש. קורא זכאי לשאול ספרים אך ורק עם הצגת כרטיס הספרייה שלו.

*אין להעביר ספר לקורא אחר ללא רישום בספרייה. קורא רשאי לשאול 2 ספרים לכל מינוי. משך ההשאלה (ספרי קריאה) – 30 יום. משך זמן זה ניתן להארכה בתנאי שהספר אינו נדרש. אין להוציא ספר מהספרייה ללא רישום בכרטיס הקורא. חלק מספרי העיון ניתנים להשאלה. נא בדוק עם הספרנית, אם ניתן להשאיל ולכמה זמן. לא ניתנים להשאלה: כתבי-עת, אנציקלופדיות, מילונים, לקסיקונים, ספרים שמורים, ספרים נוספים עפ"י החלטת הספרנית.

* החזרת ספרים על הקורא לדייק בהחזרת הספרים במועד שנקבע. ניתן להחזיר ספרים גם כשהספרייה סגורה, באמצעות התיבה המיועדת לכך, מחוץ לספרייה.

* הארכת משך ההשאלה - ניתן להאריך השאלת ספר בטלפון 1599505225. את ההארכה יש לבקש עד יום לפני מועד החזרת הספר. לא ניתן להאריך את משך ההשאלה של ספר שמועד החזרתו עבר ו/או שהוזמן על-ידי קורא אחר. קיימת הגבלה במספר ההארכות שניתן לבצע.

* אחריות הקורא לספר - אין להעביר ספר לקורא אחר ללא רישום בהשאלה. הקורא אחראי לשלמות הספר תקינותו וניקיונו, כל עוד לא הוחזר לספריה. יש לבדוק את הספר לפני שאילתו. קורא המחזיר ספר פגום, מלוכלך או מסומן, חייב בקניית ספר חדש במקומו (עפ"י הנחיית הספרנית). קורא המאבד ספר מתחייב לרכוש ספר אחר (בתיאום עם הספרנית) במקום הספר שאבד.

*פתיחת כרטיס מנוי וחתימה מגיל 18 ומעלה בלבד.

*לתשומת לבכם, חלק מהספרים המופיעים בקטלוג באתר כזמינים להשאלה, לא בהכרח יימצאו בפועל על המדף, מומלץ לוודא זאת טרם הגעתכם בטלפון 1599505225

נשמח לראותכם.
תפריט ניווט מקלדת
F8 פתיחה/סגירה
תפריט ניווט מקלדת
F8 פתיחה/סגירה
,במקלדת במספרים מימין
+ יש להקליד את המספר ואחריו
10 עמוד הבית
11 חיפוש בקטלוג
13 שעות פתיחה
14 המנוי שלי
15 כרטיס משתמש
16 חיפושים קודמים
17 סל מועדפים
18 שאל את הצוות
19 שליחת טופס צור קשר
97 פתיחת הסבר
98 סגירת חלונית הסבר
99 רענן